Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Motorola Moto G23 - PivotTrack Selfie Stand, Pivot Stand Mount за следење на лицето за Motorola Moto G23 - jet Black
Новак

Штанд со боксер и монтирање компатибилен со Motorola Moto G23 - PivotTrack Selfie Stand, Pivot Stand Mount за следење на лицето

DEN 0.67

Во достапна форма

? [Мазна стабилност] штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G23 Selfie Stanie Pivot Track се одликува со интелигентни леќи и со можности за следење на лицето и предметите. Ова возбудливо ново парче технологија автоматски го следи вашето лице и се врти за да го следите секое движење! Со својата ротација од 270 степени, селфи -штандот Pivot Track го користи следењето и признавањето на лицето за да ве следи додека ја снимате вашата содржина!. ? [Extendable] Нема потреба да се грижите за поврзување со какви било апликации. Селфиот штанд за селфи е подготвен да оди веднаш штом ќе го вклучите. Многу лесен и удобен за употреба! Само кликнете на Moto G23 или во режим на портрет или пејзаж и започнете со снимање!. ✌ [[Двојна функција] Подлогата по стативите нозе овозможува стабилно снимање дури и додека екранот се движи! Со својата способност да се склопи и компресира, овој штанд е лесно да се однесе со вас до која било дестинација. Компатибилен со сите видови на платформи за емитување во живо, и многу забавно за употреба!. ? [Вклучено] стабилен за употреба додека истовремено се движи наоколу, доволно силен за да го одржи вашиот Moto G23 во место преку ротација од 270 степени. ? [Компактен] Телефонскиот зафат расте и се намалува за совршено да ги вклопи димензиите на вашиот Moto G23 и да го одржува безбедно во место!. Штанд на Boxwave и монтирање компатибилен со Motorola Moto G23. Влезете во Интернет starвезда со селфи -штанд за селфи за пивоттрак! Selfe Track Selfie Stand има интелигентен леќа и со можности за следење на лицето и предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент