Aosan Мобилен телефон селфи стап Bluetooth Интегрирана убавина Пополнете светло далечински управувач Мултифункционален животен век на работна површина XT10S-PING +【Пополне?
Новак

Aosan Мобилен телефон селфи стап Bluetooth Интегрирана убавина Пополнете светло далечински управувач Мултифункционален животен век на работна

DEN 3.00

Во достапна форма

Име : Bluetooth Selfie Stick Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : XT09 и XT02 (складирање 190мм, издолжување 700мм), XT06 (складирање 20,6 см, издолжување 97см) ,. Функција : Може да се користи како статив за мобилен телефон, десктоп штанд, селфи стап. Предности : Интегриран дизајн на статив, може да се користи како мобилен телефон статив, заграда за десктоп, удобна група на групи, дизајн на далечински управувач со Bluetooth, со традиционална функција за селфи стап кога е инсталиран, поудобно селфи кога се отстранува, групната фотографија повеќе не протекува; 360 ° Дизајн на клип за мобилни телефони, хоризонтално снимање, вертикално снимање по волја; Клип за мобилен телефон 270 ° Флип, произволно прилагодете го најсоодветниот агол ;. Име : Bluetooth Selfie Stick. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина : XT09 и XT02 (складирање 190мм, издолжување 700мм), XT06 (складирање 20,6 см, издолжување 97см) ,. Функција : Може да се користи како статив за мобилен телефон, десктоп штанд, селфи стап.

Главните карактеристики

Избор на клиент