Телефонски статив, преносен флексибилен статив прилагодлив мобилен телефон со статив со безжичен далечински управувач за минија за iPhone 14 12 11 Pro XS Max XR, Android Телефон Sa
Новак

Телефонски статив, преносен флексибилен статив прилагодлив мобилен телефон со статив со безжичен далечински управувач за минија за iPhone

DEN 2.33

Во достапна форма

Уникатниот дизајн ви овозможува да ги обезбедите вашиот мобилен телефон и камера Носете го насекаде и снимајте совршени слики и возбудливи видеа што ќе траат живот. Прилагодливите нозе на октопод ви помагаат да го задржите и кликнете на ударот што сакате да го зголемите поголемиот од животот. Лесен дизајн, со тежина од само 130g и максимална должина од само 10,8 ". Интерфејсот на камерата е универзална завртка 1/4" што одговара на повеќето фотоапарати. Како телефонски статив, мини статив на камерата и како Go Pro Tripod (адаптер Go Pro не е вклучен). Постојано ќе ги збогатуваме нашите предмети и ќе истражуваме повеќе забава. 【Компактен телефонски статив】 - лесен и компактен, овој преносен статив за i Phone е совршен за да го ставите во џеб или вашата чанта и да го земете каде и да одите. И ќе бидете подготвени за совршена слика во секое време. 【Трајни и безбеден флексибилен статив】 - Силен зглоб со топка со висок степен Поддржува телефон/камера до 1 кг, го заклучува најтешкиот паметен телефон во позиција безбедно. И со зависни, флексибилни нозе во стилот на октопод и влошки за гумени стапала против лизгање, овој прилагодлив статив не Само одличен мини статив на рамна површина, исто така можете да го свиткате и да го ротирате со 360degree за каде и да мислите, како што се ламби, огради, екстремитети на дрвјата, столчиња, вратари и др. 【Универзален компатибилен флексибилен телефонски статив】 - Телефонскиот клип Може да се прилагоди помеѓу 2,2-3,5 инчи, работи добро со i Phone 12 11 Pro/XS/XR/Max/8/8 Plus/X/7 Plus/7/6 S Plus/6 S/6 Plus/6, Samsung Galaxy S10 Plus/S10 /S8 Plus /S8 /S9 Plus /S9 /Note 8 и повеќето други паметни телефони. или штанд со таблети. 【Флексибилен статив со далечински】 Овој ќелија статив опремена со безжичен далечински управувач ви овозможува да фотографирате или видеа подалеку од растојание до 10м (30ft), идеален за правење индивидуални, групни фотографии со широк агол. Компатибилен со i OS или Андроид телефон. 【Што добивате flextible flexible mini статив од 1x; Држач за телефонски клип за 1x; 1x безжичен далечински управувач; 1 x Упатство за корисникот. PLS контактирајте не слободно ако имате какви било проблеми. 【Компактен телефонски статив】 - лесен и компактен, овој преносен статив за i Phone е совршен за да го ставите во џеб или вашата чанта и да го земете каде и да одите.

Главните карактеристики

Избор на клиент