Hfyttbd Телефон Шарм/Синџир Ремен, Телефон Јаже Рачен Рачно Изработени Природни Скапоцен Камен Мобилен Телефон Кристал Шарм Приврзок За Клучеви За Жени Девојки Телеф?
Новак

Hfyttbd Телефон Шарм/Синџир Ремен, Телефон Јаже Рачен Рачно Изработени Природни Скапоцен Камен Мобилен Телефон Кристал Шарм Приврзок За

DEN 2.67

Во достапна форма

Креативен Градиент Скапоцен Камен : ременот За шарм На Телефонот е изработен од шарени скапоцени камења, вклучувајќи бела, виолетова, зелена, црвена, сина, розова и така натаму, што може да се совпадне со различна облека или различни кутии за мобилни телефони што ви носи уникатен шарм. Природните кристални камења можат да апсорбираат есенцијални масла (парфем), Ефикасно да го одржуваат мирисот на ароматерапијата. Цврст Материјал : Овие неправилни скапоцени камења се нанижани заедно со силни најлонски јажиња, кои се доволно цврсти за овие синџири за шарм на телефонот да не се скршат лесно; прибл. Долг 20 СМ/7,8 инчи, што е соодветно за да висат на куќиштата на телефонот. Во исто време, лесен за инсталирање и расклопување. Анти-изгубен Дизајн : ременот за зглобот на мобилниот телефон може лесно да се фиксира на куќиштето на телефонот или мобилниот телефон, а ременот за рака може да се закачи на зглобот на телефонот од паѓање или губење. избор на уредот од паѓање или кражба. Практични Мултифункционални Додатоци : шармите на телефонот Каваи се направени од извонредни скапоцени камења, секој неправилен скапоцен камен е околу 4-7 мм/ 0,16-0,28 инчи. овие шарм на телефонот со монистра можете да ги користите за вашиот телефон, камери, клучеви, електронски додатоци со мала тежина, чанти и други предмети. Совршен Подарок : привезокот за јаже за мобилни телефони е убав избор за подароци за пријатели, љубовници, мајки, девојки и сопруги, особено На Денот на Вљубените, Денот на Мајката, родендените, Денот на Благодарноста, Божиќ или Нова година итн. тие ќе бидат многу среќни да добијат такви извонредни подароци. Шарени, Живи И Супер Смешни Телефонски Шарм За Девојки.

Главните карактеристики

Избор на клиент