Случај За Blackberry Q20, Прекрасна Топла Рачно Изработена Зајаче Крзнени Луксузни Блинг Кристал Кристал Rhinestone Мека Бобра Рекс Зајакот Уво Случај За Blackberry Класичен Q20
Новак

Случај За Blackberry Q20, Прекрасна Топла Рачно Изработена Зајаче Крзнени Луксузни Блинг Кристал Кристал Rhinestone Мека Бобра

DEN 191.84

Во достапна форма

Компатибилен За Blackberry Classic Q20 Изработени Од Висококвалитетни Рингстони и Зајачко Крзно ,Дело, Трепкање,Сјае,Брилијантно. Боите прикажани на сликите може малку да се разликуваат од вистинскиот производ поради поставките за осветлување и боја. Персонализирајте Го Изгледот На Вашиот Уред Со Овој Стилски И Уникатен Дизајн. Модерен дизајн го прави да изгледа кул и симпатична, случајот ќе биде убав подарок за себе или за вашите пријатели. Куќиштето се користи за украсување на телефонот, правење на телефонот поуникатен и покажување личност.Поради рачно изработен занает и долг процес на транспорт, таму можеби малку лебдечко крзно, можете да користите фен за коса за да ги разнесете и повторно да го направите крзното уредно и уредно. Ние користиме убава легура во форма на лак за да го држиме крзното подалеку од камерата за да можете да фотографирате како и обично, но поради долгото зајачко крзно рекс (2-3 см), можеби некои од нив ќе ви пречат на камерата, во овој случај може да ги притиснете надолу.

Главните карактеристики

Избор на клиент