Royio Selfie Stick Selfie Stick Bracket Selfie Tipod 360 степени прилагодливо преклопување единечна шипка за влечење селфи стап рачен прачка безжичен селфи стап
Новак

Royio Selfie Stick Selfie Stick Bracket Selfie Tipod 360 степени прилагодливо преклопување единечна шипка за влечење селфи стап рачен прачка

DEN 1387.20

Во достапна форма

Ова е одличен комплет Тоа не е само селфи стап, туку може лесно да се претвори во држач за мобилен телефон. На дното, можете да ги олабавите трите нозе за да добиете статив за десктоп. Под нормални услови на рамна површина, колку е пократко продолжението, толку е поголема нејзината стабилност. Добар стабилен и избалансиран статив е погоден за самостојно преземање и видео повици. Селфи -стап усвојува скриен и повлечен дизајн, кој е многу компактен и преносен кога е преклопен. Овој селфи стап може да има поширок поглед, да ги задоволи потребите на луѓето кои сакаат да имаат различни височини на снимање и е погодно за различни сцени. Нема колку сте високи, исто така е погоден и за селфи, преноси во живо, групни фотографии, итн . Преклопен за лесно патување, држачот на телефонот лесно може да се вклопи во торба, ранец или багаж без да заземе повеќе простор. Ова е одличен комплет. Тоа не е само селфи стап, туку може лесно да се претвори во држач за мобилен телефон. На дното, можете да ги олабавите трите нозе за да добиете статив за десктоп. Под нормални услови на рамна површина, колку е пократко продолжението, толку е поголема нејзината стабилност. Добар стабилен и избалансиран статив е погоден за самостојно преземање и видео повици. Селфи -стап усвојува скриен и повлечен дизајн, кој е многу компактен и преносен кога е преклопен. Овој селфи стап може да има поширок поглед, да ги задоволи потребите на луѓето кои сакаат да имаат различни височини на снимање и е погодно за различни сцени. Нема колку сте високи, исто така е погоден и за селфи, преноси во живо, групни фотографии, итн .

Главните карактеристики

Избор на клиент