Maledan компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Band/Galaxy Watch 5 Band, Galaxy Watch 5 Pro Band/Galaxy Watch 3 Band/Galaxy Active 2 Watch Bands, 20 mm Soft Silicone Sport Clap Women Men Men
Новак

Maledan компатибилен со Samsung Galaxy Watch 4 Band/Galaxy Watch 5 Band, Galaxy Watch 5 Pro Band/Galaxy Watch 3 Band/Galaxy Active

DEN 1.33

Во достапна форма

Како регистриран бренд во Соединетите Држави, Маледан веќе долго време се фокусираше на дизајнирање и производство на ремени за смарт часовници Новата рационална лента за часовници за Samsung Watch со воздушни дупки е нашиот најнов иновативен стил. Направено од висококвалитетен силиконски, пријателски за кожата и удобно. Романот и уникатен стил, никој не може да биде повеќе извонреден од него. Затворање на тока. 【Компатибилност】 МАЛЕДАН Стилски дизајнер Спортски бендови компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm/ Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Galaxy Watch 4 40mm 44mm/ Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm 46mm, Galaxy Watch Active 2 44mm 40mm/ Galaxy Watch Active 40 M, Galaxy Watch Watch 3 41mm/ Galaxy Watch 42mm, Gear S3/ S2/ Sport/ Classic, исто така одговара за Garmin Vivo Active 3/ Vivomove/ HR, Forer Unner 645/245, Ticwatch 2/ E/ C2/ Gizmo Watch/ Suunto 3/ Huawei Watch GT 42 MM и Било кој друг паметен часовник со букви со ширина од 20 мм. 【Ексклузивен дизајн - Воздушни дупки】 Маледан за Samsung Galaxy Watch 4 Band е создаден со дупки за вентилација за да се овозможи воздухот и течноста да поминат лесно, што го прави повеќе дише, брзо сушење и освежување при потење. Тоа е најдобриот избор за дневни вежби, пливање, возење велосипед, искачување, кампување, итн. 【Ексклузивен дизајн - Двојна боја】 Романот со две бои со флуид со две бои му дава модерен и елегантен изглед, подобрувајќи го уникатниот стил на часовникот и што го прави помлад и енергичен. Нашиот шарен бенд Galaxy Watch Band може да одговара на сите ваши облеки, совршени за секојдневно носење. 【Мека и удобна】 Симпатичниот Galaxy Watch 5 Band е изработен од висококвалитетен траен силиконски, лесен, пријателски за кожата и мазна текстура за поудобно абење. Овие прилагодливи рачни ленти се вклопуваат во повеќето зглобови, мали димензии за зглобот „6,3-7,8“, големи димензии за зглобот „7,3-8,9“. 【Безбедност и погодност】 Брзото издание на пролетните шипки на двата краја на Samsung Watch Bands се карактеризираат со беспрекорна технологија за поврзување што го олеснува лизгањето на иглата во слотот и точно заклучување на часовникот. Разликата може да ја скрие дополнителната лента и да го направи вашиот живот едноставен. Ние нудиме 12-месечна гаранција и 24/7 пријателска поддршка. Затворање на тока. 【Компатибилност】 МАЛЕДАН Стилски дизајнер Спортски бендови компатибилен со Samsung Galaxy Watch 5 40mm 44mm/ Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Galaxy Watch 4 40mm 44mm/ Galaxy Watch 4 Classic 42mm 46mm 46mm, Galaxy Watch Active 2 44mm 40mm/ Galaxy Watch Active 40 M, Galaxy Watch Watch 3 41mm/ Galaxy Watch 42mm, Gear S3/ S2/ Sport/ Classic, исто така одговара за Garmin Vivo Active 3/ Vivomove/ HR, Forer Unner 645/245, Ticwatch 2/ E/ C2/ Gizmo Watch/ Suunto 3/ Huawei Watch GT 42 MM и Било кој друг паметен часовник со букви со ширина од 20 мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент