Perzework Двојна SIM Картичка Носителот Фиока Слот Замена За Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра Водоотпорен Гумен Прстен И Игла Картичка
Новак

Perzework Двојна SIM Картичка Носителот Фиока Слот Замена За Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра Водоотпорен Гумен Прстен И Игла Картичка

DEN 0.67

Во достапна форма

€Сосема Нов И OEM Дизајн●100% сосема нов и OEM замена за вашиот оштетен или не работи sim фиока слот компатибилен Со Samsung Galaxy Забелешка 20 Ултра (двојна верзија sim картичка) ●Со Водоотпорна Гумена Заптивка●гумената заптивка сепак ќе го одржува вашиот телефон водоотпорен со нашата замена. ●Компатибилен Со Samsung Galaxy Note 20 Верзија На Ултра Двојна Sim Картичка Само ● ве Молиме проверете Го Бројот На Моделот на вашиот уред пред да ја купите Оваа Ставка. Типот На Моделот на вашиот уред можете да го најдете на вашиот уред и / или во поставките. ●Дополнителна АЛАТКА ЗА СИМ-КАРТИЧКА доаѓа со дополнителен игла за исфрлање, лесен за замена на фиоката за сим-картичка. ●1 Година Гаранција Дека производот е испорачан од и ќе го добиете брзо.Ако имате прашања во врска со производите, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Карактеристики На Производот : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент