IQ Штит Заштитник На Мат Екран Компатибилен Со Microsoft lumia 950 XL Анти-Отсјај Анти-Меур Филм
Новак

IQ Штит Заштитник На Мат Екран Компатибилен Со Microsoft lumia 950 XL Анти-Отсјај Анти-Меур Филм

DEN 2.00

Во достапна форма

Заштитникот На Екранот Против Отсјај На IQ shield компатибилен со Microsoft Lumia 950 XL е поддржан од нашата 100% Гаранција За Задоволство, како дел од Програмата За Доживотна Гаранција ЗА IQ shield За разлика од другите вообичаени заштитници на екранот, Заштитниците За МАТ Штит за КОЕФИЦИЕНТ на ИНТЕЛИГЕНЦИЈА го намалуваат отсјајот, овозможувајќи им на корисниците да уживаат во своите уреди во силно осветлени области. Уникатната надворешна обвивка спречува појава на прашина, нечистотија и отпечатоци од прсти на површината на екранот. Тенкиот и издржлив филм од воено одделение што се користи за производство На мат заштитници За ШТИТ За ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, обезбедува заштита од гребнатини, гребнатини и вдлабнатини. Методот на апликација за влажна инсталација овозможува заштитникот да биде лесен за инсталирање и обезбедува резултати без меурчиња. ЗАШТИТНИЦИТЕ на Iq Shield Matte Finsh Заштитниците на IQ Shield matte се дизајнирани да обезбедат специјална обвивка против отсјај што го намалува отсјајот и им овозможува на корисниците да ги користат своите уреди во светло осветлени услови. Обезбедувајќи ја истата заштита од гребнатини, вдлабнатини и други гребнатини, понудени од оригиналната Течна Кожа На ШТИТОТ ЗА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА, тенкиот, но издржлив филм против отпечатоци ги одржува вашите уреди заштитени, а исто така го одржува целосно одговорен.Карактеристики На IQ Shield Matte : облогата Против отсјај го намалува отсјајот и отпечатоците од прсти, овозможувајќи им на корисниците Да ги видат своите уреди во светло осветлени услови за разлика од традиционалните заштитници, издржливиот филм од воено одделение е дизајниран да се придржува до закривените и тркалезни области На Вашиот уред Издржлива заштита од гребнатини, вдлабнатини и гребнатини за вашиот microsoft Lumia 950 XL влажен-методот на апликација нуди лесна инсталација, овозможувајќи Фрустрација и Карактеристики на апликацијата без меурчиња точни исечоци и Прецизно Вклопување на вашиот уред дизајниран и изработен Во сад гаранција за живот на штитот за интелигенција Стои Зад Квалитетот на сите негови производи.

Главните карактеристики

Избор на клиент