Преклопен Држач За Полнач За Apple Повеќекратен Уред, Станица За Брзо Безжично Полнење/Приклучок Компатибилен Со iPhone 14/13/12/Pro Max/SE/11/X/XR/8/7/6, за Apple Watch 8/7/6/5/4/3/2/Se AirPods
Новак

Преклопен Држач За Полнач За Apple Повеќекратен Уред, Станица За Брзо Безжично Полнење/Приклучок Компатибилен Со iPhone 14/13/12/Pro Max/SE/11/X/XR/8/7/6,

DEN 447.84

Во достапна форма

Поширока Компатибилност : новообјавената станица за полнење 3-во-1 Е специјално дизајнирана за корисниците на Apple, поддржувајќи брзо полнење За Повеќето Телефони на Apple, Часовници и Слушалки Тој е безжично компатибилен Со Apple Watch Ultra, Серија 8/7/SE/6/5/4/3/2【Не За Samsung Watch, и Приклучок компатибилен со повеќето телефони на apple(за i Phone 14/13/12/11/X/XR/8/7/6/5 Серија) и сите Авиони. Дебел Случај Пријателски : Ако другите станици за безжичен полнач не можат да бидат компатибилни со куќиштето на телефонот, пробајте на оваа станица за полнење со приклучок. И аголот на држачот и аголот на интерфејсот за полнење може да се прилагодат. Не треба да ја соблекувате куќиштето на телефонот, можете да изберете удобен агол на гледање за да гледате видеа или Време на Лицето додека го полните телефонот. Преклопен и пренослив : овој приклучок за безжично полнење може да се преклопи во големина на телефон, плус лесен и е погоден за канцеларија или патување. Треба да се прошири само кога се користи, а потоа можете да наполните три различни уреди со еден кабел, правејќи ја вашата работна маса или ноќна маса чиста и уредна. €Паметно Led Индикаторско Светло Q интелигентниот светлосен прстен го покажува статусот на полначот во различни бои, што може визуелно да го прикаже статусот на полнење на телефонот (зелено светло во режим на подготвеност, сино светло во режим на полнење на телефонот, зелен и син блиц значи дека странското тело е откриено или телефонот е погрешно усогласен ).

Главните карактеристики

Избор на клиент