Филм Puccy 3 Pack Stemered Glass Screen, компатибилен со Yamay SW022 1,28 Стражари за заштита на паметни часовници
Новак

Филм Puccy 3 Pack Stemered Glass Screen, компатибилен со Yamay SW022 1,28 Стражари за заштита на паметни часовници

DEN 1.00

Во достапна форма

Тешкотијата од 9 H може ефикасно да одолее на дневните гребнатини Без прашина, без меур, супер лесно инсталирање на супер лесно. Олофобичен облога на екранот штити од остатоци од пот и масло од отпечатоци од прсти. Дебела 0,33мм, чувајте го екранот што одговара на секој допир и допрете. Екстремната јасност ја зачувува оригиналната осветленост и дефиниција на екранот, обезбедувајќи искуство за гледање. Q&A : Како да исчезнат меурчињата? ① Ако меурчињата се создаваат во околина без прашина, едноставно притиснете ги воздушните меурчиња и да ги придвижите кон работ на екранот. ② Ако меурчињата се создадат во околина за прашина, ве молиме нежно излупете го заштитник Исклучете го и потоа користете го прицврстениот абзор од прашина за да залепите прашина и повторно да инсталирате. Дали ова може да се искористи? За време на инсталацијата, заштитник на екранот може повторно да се позиционира и да се отстрани додека не бидете задоволни. Прашања на кои им е потребно внимание ① Ве молиме, не ја допирајте леплива површина или не се допираат од други работи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Држач
Новак
Држач
Во достапна форма
DEN 271.84
Вреднување на стоката: