Етех Колекција 3 Пакет Заштитници За Завршна Обработка Со Анти-Отсјај За Samsung Galaxy S5 / S V / i9700-од САД
Новак

Етех Колекција 3 Пакет Заштитници За Завршна Обработка Со Анти-Отсјај За Samsung Galaxy S5 / S V / i9700-од САД

DEN 1.33

Во достапна форма

Специјално дизајниран заштитник на екранот За Samsung Galaxy S5 Прецизно исечете за да одговара на екранот на уредите. Нелепливата подлога нема да остави лепливи остатоци зад себе ако одлучите да го отстраните заштитникот на екранот. Вклучува крпа и заштитник на екранот. ВКЛУЧУВА 3 ЗАШТИТНИЦИ НА ЕКРАНОТ! СЕКОЈ ТРЕБА БЕКАП ИЛИ ЌЕ МОЖЕ ДА ИМ ДАДЕ НА ДРУГИТЕ 2 КАКО ПОДАРОК!.

Главните карактеристики

Избор на клиент