Yeet или да бидеме смешни изреки вирусни танцувачки хумор меми подарок popsockets popgrip: заменлива зафат за телефони и таблети
Новак

Yeet или да бидеме смешни изреки вирусни танцувачки хумор меми подарок popsockets popgrip: заменлива зафат за телефони и таблети

DEN 2.33

Во достапна форма

Земете го овој смешен ретро гроздобер Yeet или да се зафати како подарок за вашиот најдобар пријател или роднина кој сака комедија изреки вирусни танцувачки меми мемиња телефонски додатоци Овој смешен yeet или да се појави телефонски зафат е совршен подарок и мобилен телефон за okокери, комичари, жени, возрасни, за Денот на таткото, Денот на мајката, роденденот или Божиќ 2019 година. Поплип со заменлив врв; Исклучете го вашиот poptop за друг дизајн или извадете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи.

Главните карактеристики

Избор на клиент