Псалм 62: 1 Акварел Сончоглед Браник Налепница Винил Налепница 5 инчи
Новак

Псалм 62: 1 Акварел Сончоглед Браник Налепница Винил Налепница 5 инчи

DEN 44.64

Во достапна форма

Големина : 5 " - Технологија За Мастило Со Винил-Еко-Растворувач Отпорна на Гребење за Живописни Бои Премиум Винил Со високи перформанси на отворено. Направени да ги издржат најтешките услови на отворено. Безбедна и нетоксична,Водоотпорна заштита Од Снег и Анти-сонце,Сјајна и Светла,Густа и Издржлива.Внатрешна и надворешна употреба.Исто така, може да се залепи постојано и нема да има остатоци кога ќе го излупите. Персонализирајте ги вашите работи-Дајте му на вашиот лаптоп, мобилен телефон или конзола за игри сопствен изглед за да ги направите вашите пријатели јеубоморни! Направете го вашиот случај за патување веднаш препознатлив на аеродромот или дадете изјава за вашето возило за да го привлечете вниманието на другите возачи. Одлично за секоја рамна површина-употреба на прозорец и браник на автомобил, брод, џет ски, АТВ, телефон, лаптоп, шлем, сноуборд, футрола за гитара, даска за сурфање, ѕид итн. 5 Годишна гаранција против промена на бојата или избледување. Дизајниран и Изработен во САД. Јасни слики, живописни бои и прекрасни дизајни - овие лаптопи, автомобили, прозорци, налепници за ѕидови итн. се најголеми! Издржливиот винил се држи до секоја мазна површина, вклучувајќи таблети и уреди, велосипеди и скејтборди и кутии за багаж.

Главните карактеристики

Избор на клиент