Институција поедноставноста со лесна мулти -насока компактен замав за бебиња, 6 брзини, природни звуци и вибрации - Еверстон
Новак

Институција поедноставноста со лесна мулти -насока компактен замав за бебиња, 6 брзини, природни звуци и вибрации - Еверстон

DEN 1.67

Во достапна форма

64% метал, 29% пластика, 7% ткаенина Компактен затегнување на ингенијалност за поедноставно работење ротира 180 степени, замавнувајќи го вашето бебе во удобност со 6 брзини, 8 мелодии, 3 звуци на природа, удобното преголемо седиште вклучува отстранлив одмор на главата за движење на новороденчиња и музика напојувана од вклучениот USB -кабел и вибрациите напојувани од 1 C Батерија (батерии не се вклучени). Truespeed технологијата одржува 6 брзини како што расте бебето; Whisperquiet мотор за мирни искуства со замав; Родителите можат да го контролираат замав со поставки за тајмер и одлики за автоматско исклучување. Машината подлога за перење безбедно ги менува бебињата до 20 фунти или 0-9 месеци; Собрани димензии 36.53" (W) x 34,25 "(г). ИГОНТИВНОСТ дизајнираше компактен смирувачки замав за едноставна состојба за да го направите вашиот ден поедноставен и удобен, без да ја скршите банката! Ова иновативно преголемо седиште со прилагодливо репликација ротира 180 степени за да ви дадат подобар поглед на вашето малечко, а бебето може да замавне 3 различни насоки. Лесната рамка има тркала и рачка со лесна завлегување што го прави едноставно да се движи овој замав со целосна големина од соба во соба. Мобилниот е украсен со 2 симпатични кадифни ликови - слон и лав - да се забавуваат бебе додека тие се удобни во меките ткаенини. Од контролниот панел на gentletouch, можете да го прилагодите искуството на бебето со смирувачки вибрации, 8 мелодии, 3 звуци на природата и бело бучава. Наизменично, технологијата на Whisperquiet му дозволува на бебето да се заниша во тишина. Добијте неколку моменти без раце со опуштање на бебето на вашиот поглед. И вие може да се одморите лесно да знаете дека вибрациите се исклучуваат за 30 минути, а замав има 30, 45, или 60-минутен тајмер и автоматско исклучување по 2 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент