Организација на полици за складирање на полици за прикажување на wallидови, домашен декор во форма на облак, за прикажување и одржување на колекционерство
Новак

Организација на полици за складирање на полици за прикажување на wallидови, домашен декор во форма на облак, за прикажување и одржување

DEN 1.00

Во достапна форма

Дизајн на изглед : Иновативна форма на облак, многу убава декорација на wallидови, исто така, може да смести мали предмети, ситници, итн Ехнолошки дизајн : смела железна уметност, силен капацитет на лежиште. Дрвени топки, тркалезни и мазни, не оштетувајте предмети. Лесен за употреба : Можете да ги добиете вашите предмети лесно во таква полица, што ќе ви го олесни животот и ќе ја направи вашата куќа поорганизирана и уредна. Мулти-намена : Модерната полица може да се инсталира во wallидот на вашата бања, дневна соба, просторија за јадење, кујна или кој било друг простор. Задебелена железна уметност, силен капацитет на лежиште. Дрвени топки, тркалезни и мазни, не оштетувајте предмети. Дизајн на изглед : Иновативна форма на облак, многу убава декорација на wallидови, исто така, може да смести мали предмети, ситници, итн. Ехнолошки дизајн : смела железна уметност, силен капацитет на лежиште. Дрвени топки, тркалезни и мазни, не оштетувајте предмети. Лесен за употреба : Можете да ги добиете вашите предмети лесно во таква полица, што ќе ви го олесни животот и ќе ја направи вашата куќа поорганизирана и уредна. Мулти-намена : Модерната полица може да се инсталира во wallидот на вашата бања, дневна соба, просторија за јадење, кујна или кој било друг простор.

Главните карактеристики

Name:
Floating Shelves
Material:
iron
size:
32x10x22x6cm/12.6x4x8.7x2.4in
Products include:
1x Floating Shelves:
Notice:
- Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding.(Transition:
1cm=10mm=0.39inch)
- Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard :

Избор на клиент

Мерилин Неон 2
Новак
Мерилин Неон 2
Во достапна форма
DEN 0.67
Вреднување на стоката: