Сопственост Магнетна Кутија за iPhone 14 Pro Max, [Работа Со Magsafe] [Засилени Агли] Шок-Отпорен Квадратен Телефон Случај Покритие за iPhone 14 Pro Max за Жени 6,7 инчи
Новак

Сопственост Магнетна Кутија за iPhone 14 Pro Max, [Работа Со Magsafe] [Засилени Агли] Шок-Отпорен Квадратен Телефон Случај Покритие

DEN 3.00

Во достапна форма

[Компатибилни Модели] Оваа Кутија За Телефон Со Квадратен Магнет е специјално дизајнирана за i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи Не за i Phone 14 6.1 инчен / i Phone 14 Про 6.1 инчен / i Phone 14 плус 6. Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. Поддршка безжично полнење. [Посилна Магнетна Привлечност] Вграден силен магнет N52, ефикасно ги зајакнува магнетните врски и обезбедува автоматско усогласување На Безжичното Полнење за да ви овозможи побрзо и побезбедно полнење. Компатибилен Со магсафе додатоци. [Надграден Доказ За Пад] Овој Квадратен Случај за i Phone 14 Pro Max доаѓа со употреба на акрилен заден авион и комбиниран дизајн на рамка за материјал TPU, меки квадратни рабови на перницата TPU за да се обезбеди дополнителна заштита од капки или какви било други влијанија. [Прецизен Дизајн На Вклопување] квадратниот iphone 14 pro Max случај е смислено дизајниран со прецизни исечоци на звучници, аудио и други функционални порти, така што ќе можете да уживате во лесен и прецизен пристап до сите порти и контроли на функционалноста без да мора да го отстраните телефонот назад случај. [Професионална Поддршка] Ако имате какви било прашања или нешто што се чувствувате незадоволни, слободно контактирајте не преку порака. ?Сопствен случај со задоволство ќе го реши за вас во рок од 24 часа. [Компатибилни Модели] Оваа Кутија За Телефон Со Квадратен Магнет е специјално дизајнирана за i Phone 14 Pro Max 6,7 инчи. Не за i Phone 14 6.1 инчен / i Phone 14 Про 6.1 инчен / i Phone 14 плус 6. Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред да го купите. Поддршка безжично полнење. [Посилна Магнетна Привлечност] Вграден силен магнет N52, ефикасно ги зајакнува магнетните врски и обезбедува автоматско усогласување На Безжичното Полнење за да ви овозможи побрзо и побезбедно полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент