Полнач за батерии на Arlo за CR123A батерија што може да се надополнува, 8 заливи CR123A полнач компатибилен со Arlo безжични камери VMC3030 VMK3200 VMS3330 3430 3530 и фенерчето
Новак

Полнач за батерии на Arlo за CR123A батерија што може да се надополнува, 8 заливи CR123A полнач компатибилен со Arlo безжични

DEN 1.67

Во достапна форма

【Висока компатибилност】 Арло полнач за батерии за полнење 3,7 V Li-Iон батерија CR123 A, 16340, 17335 и компатибилен со Arlo Wireless Security камери VMC3030 VMK3200 VMS3330 3430 3530 батерија. Може да се користи и во светилки, играчки, часовници и други електронски уреди. 【Брз полнач】 Влез за полнење : 5 V/2 A, Излез за полнење : 4.2 V/300 MA; Супер полнач за брза батерија, 8 заливи Независен дизајн на полнач е погодно да ги наполни батериите истовремено и независно. 【LED дисплеј】 Покажете сеопфатни и точни информации во реално време за статусот на полнење на батеријата. 【Удобни начини на полнење】 Полначот CR123 A доаѓа со микро-USB и Type-C влез, можете да ја наполните батеријата со полнач за wallидови, полнач за автомобили, лаптоп или банкарска банка. 【Мулти-заштита】 Вграден прилагодување на повеќекратни коло Супер полнач за брза батерија, 8 заливи Независен дизајн на полнач е погодно да ги наполни батериите истовремено и независно. 【LED дисплеј】 Покажете сеопфатни и точни информации во реално време за статусот на полнење на батеријата. 【Удобни начини на полнење】 Полначот CR123 A доаѓа со микро-USB и Type-C влез, можете да ја наполните батеријата со полнач за wallидови, полнач за автомобили, лаптоп или банкарска банка. 【Мулти-заштита】 Вградено прилагодување и заштита на повеќе коло, заштита од прекумерна топлина и преку тековната заштита, заштита од над напон, заштита од краток спој и обратна насока. Hisewen го предводеше полначот за паметни батерии за 3,7 V LI-јонска батерија. Компатибилен со : За безжични безбедносни камери на Arlo VMC3030 VMK3200 VMS3330 3430 3530 Батерија за пополнување RCR123 A, 16340, 17335 Карактеристики на батеријата на CR123 A полнач : ? Smart LED дисплеј Опрема за прикажување со индивидуална LED дисплеј со индивидуална LED дисплеј со индивидуална LED дисплеј со LED дисплеј со заднината со осветлување на батеријата.

Главните карактеристики

Избор на клиент