Ноќна женска женска висока половината јога каприс со џебови, спорт за контрола на стомакот, спортски легили на капри
Новак

Ноќна женска женска висока половината јога каприс со џебови, спорт за контрола на стомакот, спортски легили на капри

DEN 2.33

Во достапна форма

83% полиестер + 17% спандекс Затворање на копчињата. Материјал за хеланки на Капри : 83% полиестер + 17% спандекс; 92% полиестер + 8% спандекс. Панталони за тренингот на страничен џеб и скриен џеб за половината за зачувување на вашиот телефон, клуч или картичка други мали предмети. Висока половината од џебни јога-шорцеви за жени со влага за влага за легање со јога за вежбање спортски спортови каприс фитнес високи еластични хеланки, хеланки на коленото обезбедуваат максимална покриеност додека се свиткуваат и се протегаат. Тенок јога каприс за жени се изработени од мека, брзо сушење, влага и удобна ткаенина од 4 патни, совршени за јога, вежбање, фитнес, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Ние нудиме бесплатна размена на предмети за дефекти за 30 дена. Ако не сте целосно задоволни од вашата набавка, ние сме среќни што нудиме поврат или замена во секое време, додадете ги овие панталони за тренингот во вашата количка со кликнување на "додаток до картичка „Копче и купете го сега.

Главните карактеристики

Избор на клиент