Xzgden Superior 4 Universal Swivel Cators 1 Тркала бело тркало од рицинус за мебел ван столици со галванизирана површина
Новак

Xzgden Superior 4 Universal Swivel Cators 1 Тркала бело тркало од рицинус за мебел ван столици со галванизирана површина

DEN 3.33

Во достапна форма

Службените, мазно тркалачки тркала се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража Тие се солидно решение за лесно поставување на челичните штандови на која било посакувана област и други опасности и нервози. Тркалата се изработени од бел полипропилен, кој е важен, шокиран и потивок.? Подгответе мирна околина. Куќиштата на заградите се изработени од железна плоча, чија површина е галванизирана за отпорност на 'рѓа .? Квалитетот на универзалните вртливите ритам е загарантиран. Свитл рицинус овозможува движење во неколку насоки. Примена : Универзални ролни може да се користат за различни намени, на пр. На клупи, столици, мали коли и случаи на багаж. Службените, мазно тркалачки тркала се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во вашата гаража. Тие се солидно решение за лесно поставување на челичните штандови на која било посакувана област и други опасности и нервози. Тркалата се изработени од бел полипропилен, кој е важен, шокиран и потивок.? Подгответе мирна околина. Куќиштата на заградите се изработени од железна плоча, чија површина е галванизирана за отпорност на 'рѓа .? Квалитетот на универзалните вртливите ритам е загарантиран. Свитл рицинус овозможува движење во неколку насоки. Примена : Универзални ролни може да се користат за различни намени, на пр.

Главните карактеристики

Избор на клиент