СЕИДИО ПОВРШИНА Случај Со Kickstand ЗА HTC EVO 3D - 1 Пакет-Случај - Мало Пакување-Црна
Новак

СЕИДИО ПОВРШИНА Случај Со Kickstand ЗА HTC EVO 3D - 1 Пакет-Случај - Мало Пакување-Црна

DEN 2.00

Во достапна форма

Елегантен случај кој обезбедува заштита од гребење без додавање на многу рефус Уникатниот дизајн на лизгање го олеснува ставањето и отстранувањето на куќиштето. Kickstand го поддржува уредот под агол на гледање ~80-и лесно се враќа на своето место по употребата. Прецизни прекини за пристап до портите, камерата, 2д/3Д прекинувачот и копчињата за јачина на звук. За употреба СО : HTC EVO 3 D. Површинскиот случај е вистинскиот случај за оние кои бараат елегантна заштита. Овој случај го штити ВАШИОТ HTC EVO 3 D ОД гребнатини и капки додека додава минимален волумен. Издржливата пластика е придружена со нашата обвивка со мек допир, што го подобрува изгледот на вашиот уред без привлекување влакна. Користете го вградениот држач за раце за искуство без раце кога гледате мултимедија, управувате со слајдови на фотографии и прикажувате часовници и календари во ориентации на пејзажи или портрети.

Главните карактеристики

Избор на клиент