Jumptastic дрво занишано, додатоци за замав Поставете додатоци Користете 1,57in dia челична цевка абење 0,3in Дебелина мека гума заштитен ракав, замав на отворено за да се вчит
Новак

Jumptastic дрво занишано, додатоци за замав Поставете додатоци Користете 1,57in dia челична цевка абење 0,3in Дебелина мека гума

DEN 0.33

Во достапна форма

Jumptastic дрво занишано, додатоци за поставување на замав користете 1,57in dia челична цевка абење 0,3in Дебелина мека гума заштитен ракав, замав на отворено за да се вчитаат 6 деца, 60*32in Замав за чизми, деца замав Мултиплеер Забава : Големина на замав на дрво : 60*32in, може да има 6 деца, вие деца би можеле да играте со вашата сестра, брат, пријател или родители на платформата за замав. Замавта може да се обеси во различна насока, може да добие различно искуство. Повеќе безбедност : Надворешниот замав собрани од 6 челични цевки, дијаметарот на цевката е 1,57in, силна цевка Осигурете се за безбедност. Цевката е завиткана со 0,3in мека гума заштитен ракав, заштити ги децата од тврд челик. Дојдете со заштитно капаче за завртки, заштитете ги децата од врвот на завртката. Силно и издржливо : Децата се вртат на седиштето на седиштето ПП материјал, преку 6 пати засилување на низата за шиење, го зголемуваат капацитетот на тежината и издржливоста, проверете дали чинијата заниша повеќе безбедност. Дојдете со 2 парчиња лента од дрво 60in, а каишот може да ја прилагоди должината според начините на инсталирање. и должината на јажето за замав може да се прилагоди од 40in до 70in. Така, замав може да се обеси од дрвја. Добар подарок за деца : Додатоците за замав поставени се поинтересни од другите замав, затоа што е доволно голем, децата би можеле да седат или да лежат на платформата. И замав нанесува криви дизајн, не директно правоаголен, така што е поудобно. Интересно и издржливо е, може да биде како Божиќен подарок или подарок за роденден. Лесно за склопување : Пакетот вклучува 6 парчиња челична цевка и инсталирање додаток, толку е лесно да се собере за возрасно лице, ве молиме погледнете го упатството за корисникот. Мултиплеер Забава : Големина на замав на дрво : 60*32in, може да има 6 деца, вие деца би можеле да играте со вашата сестра, брат, пријател или родители на платформата за замав. Замавта може да се обеси во различна насока, може да добие различно искуство. Безбедна гаранција : Надворешниот замав собрана од 6 челична цевка, дијаметарот на цевката е 1,57in, силна цевка Осигурете се дека е безбедност. Цевката е завиткана со 0,3in мека гума заштитен ракав, заштити ги децата од тврд челик. Дојдете со заштитно капаче за завртки, заштитете ги децата од врвот на завртката. Силно и издржливо : Децата се вртат на седиштето на седиштето ПП материјал, преку 6 пати засилување на низата за шиење, го зголемуваат капацитетот на тежината и издржливоста, проверете дали чинијата заниша повеќе безбедност. Дојдете со 2 парчиња лента од дрво 60in, а каишот може да ја прилагоди должината според начините на инсталирање. и должината на јажето за замав може да се прилагоди од 40in до 70in. Така, замав може да се обеси од дрвја. Добар подарок за деца : Додатоците за замав поставени се поинтересни од другите замав, затоа што е доволно голем, децата би можеле да седат или да лежат на платформата.

Главните карактеристики

Избор на клиент