Wii Контролер, Wadeo Wii Remore, Вграден Во Движење Плус Далечински И Nunchuck Контролер+Случај за Nintendo Wii &засилувач; Wii U, 2 Пакет
Новак

Wii Контролер, Wadeo Wii Remore, Вграден Во Движење Плус Далечински И Nunchuck Контролер+Случај за Nintendo Wii &засилувач; Wii U,

DEN 2.00

Во достапна форма

Компатибилност со wii софтвер и игри Целосна технологија на движење за компатибилност со wii движење плус игри. Компатибилен со многу wii конзоли. Зголемени копчиња и повторно дизајнирана д-рампа. Гумени рака зафат. Лесен и лесен за ракување. ?Одлична Компатибилност : овие безжични контролори за игри се компатибилни со Wii конзолата nintendo. Тие се погодни за Wii игри и исто така поддржува за повеќето wii U и Wii мини игри. Најчесто се користи за лесни пиштоли и Wii спортски и тркачки игри. ?Designономски И Рационализиран Дизајн : Wii рачка рационализирана школка, работ е многу мазен; Рачка копче притиснете чувствителност и удобно. обезбедуваме и анти-лизгачка силиконска кутија која може да го заштити далечинскиот управувач од секојдневна прашина, гребнатини и скршени. Можете слободно да уживате во играта со пријателите и семејството без да се грижите дали контролорот ќе се скрши или ќе се изгребе. ?Далечински Управувач со издржлив Квалитет И Нунчук Контролер : контролорот Нунчук ја содржи истата технологија за сензори за движење овозможена во Далечинскиот управувач Wii, но Исто Така Вклучува и аналоген стап за да помогне во движењето на карактерот. вграден Звучник лесен е и удобен за ракување. ?Што Добивате : 2* Нунчук Контролер, 2* Wii Reomte Контролер, 2* Силиконски Случај, 2*Рачен Ремен. Ако има некаков проблем со вашето купување, ве молиме бесплатно да контактирате со нас, ние ќе ви помогнеме да го решите вашиот проблем. ?Трети лица производ, не е направен Од Нинтендо, bat батерии не се вклучени. ?Одлична Компатибилност : овие безжични контролори за игри се компатибилни со Wii конзолата nintendo. Тие се погодни за Wii игри и исто така поддржува за повеќето wii U и Wii мини игри. Најчесто се користи за лесни пиштоли и Wii спортски и тркачки игри. ?Designономски И Рационализиран Дизајн : Wii рачка рационализирана школка, работ е многу мазен; Рачка копче притиснете чувствителност и удобно. обезбедуваме и анти-лизгачка силиконска кутија која може да го заштити далечинскиот управувач од секојдневна прашина, гребнатини и скршени. Можете слободно да уживате во играта со пријателите и семејството без да се грижите дали контролорот ќе се скрши или ќе се изгребе. ?Далечински Управувач со издржлив Квалитет И Нунчук Контролер : контролорот Нунчук ја содржи истата технологија за сензори за движење овозможена во Далечинскиот управувач Wii, но Исто Така Вклучува и аналоген стап за да помогне во движењето на карактерот.

Главните карактеристики

Избор на клиент