Регсун За Случајот Галакси Забелешка 9, Отпорен На Удари 3-Слој Заштита На Целото Тело [Без Заштитник На Екранот] Солиден Тежок Случај Со Тврд Капак Со Висок Удар За Sa
Новак

Регсун За Случајот Галакси Забелешка 9, Отпорен На Удари 3-Слој Заштита На Целото Тело [Без Заштитник На Екранот] Солиден Тежок Случај Со Тврд

DEN 223.84

Во достапна форма

Компатибилност : Компатибилен Со Samsung Galaxy Забелешка 9, ве Молиме имајте предвид дека овој случај без вграден или sperate заштитник на екранот Прецизен Дизајн : Неверојатен дизајн што се одвојува 3 во 1, Тврда пластична внатрешна и мека гумена силиконска надворешна конструкција апсорбира удар и пад, плус подигнатиот закосен раб го одржува вашиот екран на допир безбеден. Целосна Заштита : заштита Од Паѓање, заштита од гребење и прашина, отпорна на удари заштитете го телефонот од капки, валкани и секојдневни авантури.Со овој случај,вашиот нов телефон може да преживее од секој пад. Екран специјалниот обработен тврд оклоп пластичен заден капак се чувствува како свила, тој е мазен и лесен за чистење; Тешка Работа : оваа тешка кутија за телефонски дизајн ќе обезбеди максимална заштита за вашиот телефон; Точен Исечок : Лесен пристап до копчињата, портите и карактеристиките благодарение на прецизните исечоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент