Светски Двоен Олимписки Град Комеморативни Монети Кина Пекинг Комеморативни Влошки Патриотско Образование Флуоресцентни Банкноти Нови Колекционерски Предмети
Новак

Светски Двоен Олимписки Град Комеморативни Монети Кина Пекинг Комеморативни Влошки Патриотско Образование Флуоресцентни Банкноти

DEN 0.33

Во достапна форма

●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен на абење, отпорен на ' рѓа и издржлив +Дизајн : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и складиран. Софистициран со многу уникатни детали. ● СОВРШЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за колекционерите на монети, прикажете ги на вашата работна маса или подарете ги и уживајте во вашиот одговор!. Fits : Совршен За колекционерски предмети, подароци, сувенири, училишни проекти, занаети и хобисти. Сервис : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, ние ќе се потрудиме да го решиме вашиот проблем. ●Висококвалитетен материјал : Изработен од висококвалитетен легиран материјал, висока јачина, отпорен на абење, отпорен на ' рѓа и издржлив. +Дизајн : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и складиран. Софистициран со многу уникатни детали. ● СОВРШЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за колекционерите на монети, прикажете ги на вашата работна маса или подарете ги и уживајте во вашиот одговор!. Fits : Совршен За колекционерски предмети, подароци, сувенири, училишни проекти, занаети и хобисти.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Arrma Dogbone, 102mm, ARA310941
Новак
Arrma Dogbone, 102mm, ARA310941
Во достапна форма
DEN 191.84
Вреднување на стоката: