2 Пакет - 36х36 Водоотпорен Еднократно Инконтиненција Подлоги/Перат Инконтиненција Влошки За Кревети Одлично За Возрасни, Деца И Домашни Миленици
Новак

2 Пакет - 36х36 Водоотпорен Еднократно Инконтиненција Подлоги/Перат Инконтиненција Влошки За Кревети Одлично За Возрасни, Деца И Домашни

DEN 383.84

Во достапна форма

Кожата на бебето е до 5 пати потенка од кожата на возрасните Нашиот памук е неверојатно мек и нежен на допир, додека нежната обработка без хемикалии го остава значително посилен и поиздржлив од конвенционално одгледуваната памучна облека. Заштедете пари за купување на еднократна употреба. Може да ја зголеми апсорпцијата со засилувачки влошки. Подлогите за еднократна употреба не доаѓаат со памучен врв. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Направен во САД. Издржлива Поддршка. Може да трае до 350 перења. Хеви метал и дехп/доп бесплатно!. ВИСОК КАПАЦИТЕТ ЗА НАТОПУВАЊЕ - 7 мл натопувач. 100% Памучен Врв. Мери 36 на 36 инчи. ГОЛЕМА РАБОТА : Пакет од 2 Перат Подлоги. Земете 2 сини влошки за кревети или 2 влошки за зелен кревет. РАЗНОВИДЕН-Одличен За возрасни, деца и домашни миленици. Совршено ќе одговара на креветот со двојна големина. ЗАЧУВАЈТЕ ГОЛЕМА Станица користејќи влошки за кревети за еднократна употреба кога можете повторно да ја користите оваа подлога за кревет одново и одново. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Направен во САД. Издржлива Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент