[5 во 1] Магнетни За Iphone 12 Телефон случај &засилувач; Iphone 12 Pro Телефон Случај, [Magsafe-Компатибилен][2 Заштитник На Екранот+Заштитник На Објективот На Камерата] [12 СТАПКИ Па
Новак

[5 во 1] Магнетни За Iphone 12 Телефон случај &засилувач; Iphone 12 Pro Телефон Случај, [Magsafe-Компатибилен][2 Заштитник На Екранот+Заштитник

DEN 223.52

Во достапна форма

●Компатибилен Со Додатоци За Магсафе И Безжични Полначи€Вградени 38 магнети автоматски усогласени со безжичен полнач Тој е компатибилен со полначи Магсафе и безжични полначи сертифицирани Од трети страни Чи. Има 10 пати посилна сила на магнетна адсорпција без пречки во сигналот. Треба само да го ставите вашиот i Phone12/12 Pro на полначот без отстранување на куќиштето при полнење. Quoll Comperition На wilbur, цврст iphone 12 телефон случај/iphone 12 pro телефон случај, предната тврда обвивка и двослојниот јасен заден капак обезбедуваат заштитна футрола на i Phone 12 од 360 степени. Флексибилниот гумен внатрешен капак отпорен на удари и тврдата облога на задниот капак од поликарбонат обезбедуваат заштита на браникот што апсорбира удари за аглите и го штитат од случајни капки и падови. ●Камера и Заштита На Екранот ● Подигната усна ја штити вашата камера на i Phone 12 Pro, 1,5 mm подигната усна го ублажува ударот и го штити екранот на телефонот од капки и пукнатини и гребнатини на површината. Засилениот агол ефикасно ги апсорбира испакнатините од кој било агол при паѓање. Прикачени 2 Заштитници За Калено Стакло и 2 заштитници на објективот на фотоапаратот со висока чувствителност на допир за да се спречи гребење. ●Тенок и Лесен Vilbur Случај за i Phone 12/12 Pro е мек и удобен кога е зафатен во ваши раце без рефус и без лизгање. Точно вклопување преку вашиот телефон, копчињата се точни и многу реагираат, компатибилни со целосен пристап до сите контролни копчиња и порти како порти за слушалки, порти за полнење и контроли на камерата. Уникатниот ergономски дизајн ги прави независните копчиња чувствителни и лесни за притискање. ●30 Дена Судење + Безусловна Замена во рок од 365 Дена + Доживотна Гаранција За Квалитет ● имаме доволно доверба да ви обезбедиме квалитетни производи и услуги. Секоја загриженост или прашања Во врска Со Овој Магнетски Случај Дизајниран За i Phone 12/Дизајниран за i Phone 12 Pro 6.1 инчи, ве молиме слободно контактирајте не!. ●Компатибилен Со Додатоци За Магсафе И Безжични Полначи€Вградени 38 магнети автоматски усогласени со безжичен полнач. Тој е компатибилен со полначи Магсафе и безжични полначи сертифицирани Од трети страни Чи. Има 10 пати посилна сила на магнетна адсорпција без пречки во сигналот. Треба само да го ставите вашиот i Phone12/12 Pro на полначот без отстранување на куќиштето при полнење. Quoll Comperition На wilbur, цврст iphone 12 телефон случај/iphone 12 pro телефон случај, предната тврда обвивка и двослојниот јасен заден капак обезбедуваат заштитна футрола на i Phone 12 од 360 степени.

Главните карактеристики

Избор на клиент