Уникатни Чинии За Вечера Од Тркалезна Хартија Дизни Аладин, 9, Разнобојни
Новак

Уникатни Чинии За Вечера Од Тркалезна Хартија Дизни Аладин, 9, Разнобојни

DEN 1.67

Во достапна форма

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 партија хартија вечера чинии-9" ФАСЦИНАНТЕН ДИЗАЈН : направете го времето за јадење позабавно додека служите храна за забави со овие чинии кои имаат фасцинантен дизајн На филмските ѕвезди Принцезата Јасмин и Аладин заедно со Мајмунот Абу и Џинот. ОДЛИЧНО ЗА ЗАБАВИ : овие хартиени чинии се одличен додаток на родендени, детски забави или кој било настан на тема Дизни Аладин. ЦВРСТ КВАЛИТЕТ : Изработен од квалитетен и цврст хартиен материјал кој може погодно да ја држи забавната храна. ЗА ЕДНОКРАТНА употреба : овие чинии за еднократна употреба ќе го направат чистењето на вашата забава лесно и удобно. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 партија хартија вечера чинии-9". ФАСЦИНАНТЕН ДИЗАЈН : направете го времето за јадење позабавно додека служите храна за забави со овие чинии кои имаат фасцинантен дизајн На филмските ѕвезди Принцезата Јасмин и Аладин заедно со Мајмунот Абу и Џинот. ОДЛИЧНО ЗА ЗАБАВИ : овие хартиени чинии се одличен додаток на родендени, детски забави или кој било настан на тема Дизни Аладин. ЦВРСТ КВАЛИТЕТ : Изработен од квалитетен и цврст хартиен материјал кој може погодно да ја држи забавната храна.

Главните карактеристики

Избор на клиент