Нерѓосувачки Челик Мраз Трансферот Мраз Дробилката Мраз Длето Отстранување Трансферот Кршен Мраз Алатка За Кујна Барови Шанкер Излети Кампување И Ресторан
Новак

Нерѓосувачки Челик Мраз Трансферот Мраз Дробилката Мраз Длето Отстранување Трансферот Кршен Мраз Алатка За Кујна Барови Шанкер

DEN 0.33

Во достапна форма

Соодветна Големина : оваа алатка за избор на мраз мери прибл 14 инчи во вкупна должина, прибл. 6 инчи во должина на рачката и игла долга 8 инчи, избрана и тестирана од шанкери, соодветна големина за кршење мраз. Квалитет и Силен : кујнскиот леден алат е изработен од нерѓосувачки челик што може да се носи, без лош мирис и безбеден, цврст и траен, отпорен на ' рѓа и кородира, не е лесен за свиткување или кршење, што ќе биде добар помошник за лесно да го скршите мразот. Впечатлива Функција : леденото длето од нерѓосувачки челик има зашилен врв што може да пробие мраз со висока густина за дополнително да го забрза процесот на топење на глазурата и лесно да собере помфрит, што ќе ви донесе убаво искуство за употреба. Применливи Употреби : изборот на мраз од нерѓосувачки челик може опширно да се примени за барови, кујни, ресторани, излети, кампување, скари или други активности на отворено и да одговара за кршење чајни колачи Или тули, што е неопходна алатка за шанкерите. Убав Кујнски Асистент : ќе добиете 1 парче мраз од нерѓосувачки челик за кршење мраз, мазен и погоден за носење, погоден за употреба дома, бар, ресторан, продавница за десерти или други места, помагајќи ви да заштедите енергија при кршење мраз. Соодветна Големина : оваа алатка за избор на мраз мери прибл. 14 инчи во вкупна должина, прибл. 6 инчи во должина на рачката и игла долга 8 инчи, избрана и тестирана од шанкери, соодветна големина за кршење мраз. Квалитет и Силен : кујнскиот леден алат е изработен од нерѓосувачки челик што може да се носи, без лош мирис и безбеден, цврст и траен, отпорен на ' рѓа и кородира, не е лесен за свиткување или кршење, што ќе биде добар помошник за лесно да го скршите мразот. Впечатлива Функција : леденото длето од нерѓосувачки челик има зашилен врв што може да пробие мраз со висока густина за дополнително да го забрза процесот на топење на глазурата и лесно да собере помфрит, што ќе ви донесе убаво искуство за употреба. Применливи Употреби : изборот на мраз од нерѓосувачки челик може опширно да се примени за барови, кујни, ресторани, излети, кампување, скари или други активности на отворено и да одговара за кршење чајни колачи Или тули, што е неопходна алатка за шанкерите.

Главните карактеристики

Избор на клиент