Декстер-Расел Сани-Безбедна Портокалова Рачка
Новак

Декстер-Расел Сани-Безбедна Портокалова Рачка

DEN 0.33

Во достапна форма

Точка #09153 Модел # : S194 H. Портокалова Текстура, Отпорна На Лизгање, Лесна За Чистење Полипропиленска Рачка. Рачката Издржува И Високи и Ниски Температури. Заптивката од сечило До Рачка Обезбедува Најголема во Санитарните Квалификации. Сани-Безбедно (09153) Кука За Коскење, 5-1/2" х 1/4" дијаметар, нерѓосувачки челик, портокалова полипропиленска рачка.

Главните карактеристики

Избор на клиент