ЗИЈБМ 2 Пакет Завеса Приврзок Јаже Нерѓосувачки Челик Балкон Алишта Внатрешна Надворешна Закачалка За Перење Алишта Фен
Новак

ЗИЈБМ 2 Пакет Завеса Приврзок Јаже Нерѓосувачки Челик Балкон Алишта Внатрешна Надворешна Закачалка За Перење Алишта Фен

DEN 3.00

Во достапна форма

Двоен Прстен : крајот на двојниот прстен овозможува употреба со катанци, У-брави или брави на дискови Лесен : Лесен и флексибилен, лесен е за носење за да се обезбеди торбата. ПВЦ ОБЛОГА : Целосно запечатена Со проѕирна пвц мазна обвивка за дополнителна заштита од временските услови. Безбедност : безбедносниот кабел може да биде безбедносно светло за приврзок монтирано на секаков вид клип, користејќи која било брава што веќе ја имате. Апликации : Погоден За велосипеди, скејтборди, спортска опрема и огради, скари и косилки за трева, алатки, кутии за алати и скали. Двоен Прстен : крајот на двојниот прстен овозможува употреба со катанци, У-брави или брави на дискови. Лесен : Лесен и флексибилен, лесен е за носење за да се обезбеди торбата. ПВЦ ОБЛОГА : Целосно запечатена Со проѕирна пвц мазна обвивка за дополнителна заштита од временските услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент