Setop Quadcast Микрофонски држач за рака - тешка за суспензија на игри со тешки држачи за суспензија на гејминг со универзален поп -филтер компатибилен со Hyperx Quadcast, Quadcast S -
Новак

Setop Quadcast Микрофонски држач за рака - тешка за суспензија на игри со тешки држачи за суспензија на гејминг со универзален

DEN 607.84

Во достапна форма

Професионална прилагодлива микрофонска рака на микрофон - специјално дизајнирана за Hyperx Quadcast, Quadcast S - RGB USB микрофони за игри Надградена цврста метална рамка со вграден пролетен дизајн, што може ефикасно да го намали бучавата од пролетните вибрации и да го сними најдобриот глас. Тешка метална структура - раката за бум за hyperx Quadcast е изработена од здрав метал што може да ги задржи вашите микрофони цврсто. И микрофонскиот штанд нуди хоризонтално растојание од 26,8 инчи и целосна ротација на 360 °, можете лесно да ја прилагодите раката на бумот на соодветниот агол и висина за да го поставите вашиот микрофон. Цврсто стегање на бирото - Секоја рака на бум доаѓа со стегач за маса, која има сунѓерска подлога може да спречи гребнатини на работната површина и да застане цврсто. Пошироката уста до 2,24 "за да одговара на повеќето десктоп. Двоен слоевит POP филтер - Еластичниот најлон со двојно слој ефикасно го филтрира бучавата и може да се прилагоди по потреба со флексибилниот конектор за гускање, можете лесно да го добиете најдобриот квалитет на звукот. Пакетот вклучува пакет. и белешка - 1 x бум рака за hyperx quadcast, 1 x стегач за табела, 1 x поп филтер, 5 x врски со кабел, 1 x 3/8 ”до 5/8” адаптер за завртки. Забелешка : микрофонот и монтирањето на шок не се Вклучено. И заради рачното мерење, големината може да има одредена грешка. Професионална прилагодлива микро -бум рака - специјално дизајнирана за Hyperx Quadcast, Quadcast S - RGB USB микрофони за игри. reduce the noise from spring vibration and record the best voice. Heavy Duty Metal Structure - The boom arm for hyperx quadcast is made of sturdy metal which can hold your microphones firmly.

Главните карактеристики

Избор на клиент