Нека Господ Ве Благослови И Да Ве Задржи Држач За Клучеви За Ѕид, Инспиративен Држач За Пошта И Решетка За Клучеви За Влез, Куки За Клучеви За Домашен Декор На Фарма,
Новак

Нека Господ Ве Благослови И Да Ве Задржи Држач За Клучеви За Ѕид, Инспиративен Држач За Пошта И Решетка За Клучеви За Влез, Куки

DEN 220.80

Во достапна форма

Мерки : 7, 1х4, 3 инчи Вклучува 5 висококвалитетни, цврсти куки и 2 завртки за гипс картон. Висок Квалитет : Изработени од издржливи СТП и пластични куки, не е потребно склопување. Цврсто Самолепливо : Доаѓа со самолепливо и завртка. Одликувајќи се со самолеплив грб со силна адхезија за која е докажано дека држи силно на повеќето површини. вклучувајќи мермер, мазни плочки, стакло, готови шуми, метал и други мазни површини. Останете Организирани : Чувајте го вашиот влез организиран и оптимизиран со овој држач за клучеви монтиран на ѕид. Овој рустикален дизајн удира правоаголна силуета во вкусно издржана завршница за антички look.It е ѕид монтирани виси организатор, така што тоа може да се користи sapce во влезот, ходникот, дневна соба, канцеларија. Ве молиме испратете порака до нас откако ќе нарачате ако треба да го прилагодите производот, тоа е бесплатно. Мерки : 7, 1х4, 3 инчи. Вклучува 5 висококвалитетни, цврсти куки и 2 завртки за гипс картон. Висок Квалитет : Изработени од издржливи СТП и пластични куки, не е потребно склопување. Цврсто Самолепливо : Доаѓа со самолепливо и завртка. Одликувајќи се со самолеплив грб со силна адхезија за која е докажано дека држи силно на повеќето површини. вклучувајќи мермер, мазни плочки, стакло, готови шуми, метал и други мазни површини. Останете Организирани : Чувајте го вашиот влез организиран и оптимизиран со овој држач за клучеви монтиран на ѕид.

Главните карактеристики

Избор на клиент