Мјвдп Камера Рамо Прашка Водоотпорен &засилувач; Дожд Покритие Крос Тело DSLR Торба Количка Случај Статив Патување Повик Носење Видео Кеси
Новак

Мјвдп Камера Рамо Прашка Водоотпорен &засилувач; Дожд Покритие Крос Тело DSLR Торба Количка Случај Статив Патување Повик Носење

DEN 9379.52

Во достапна форма

Ранецот на камерата има два дела за складирање на различни камери Совршена комбинација на опрема за фотографирање, наменета за дигитални фотографи за да ги одржуваат вашите работи уредни. Ранецот на камерата е изработен од најлон, кој е цврст и издржлив, ви обезбедува удобен допир и добро ги штити камерата и додатоците. Ранецот што дише зад дизајнот го прави трикот и избегнува прекумерно потење со продолжено носење. Сепаратор за камера поместениот, отстранлив делител за вметнување е отпорен на удари и дизајниран соодветно да ги оддели камерата и објективот за да можете лесно да пристапите до она што ви треба. Покрај тоа што е посветена торба за камера, може да се користи и како секојдневна торба. Ранецот на камерата има два дела за складирање на различни камери. Совршена комбинација на опрема за фотографирање, наменета за дигитални фотографи за да ги одржуваат вашите работи уредни.Ранецот на камерата е изработен од најлон, кој е цврст и издржлив, ви обезбедува удобен допир и добро ги штити камерата и додатоците.Ранецот што дише зад дизајнот го прави трикот и избегнува прекумерно потење со продолжено носење.Сепаратор за камера поместениот, отстранлив делител за вметнување е отпорен на удари и дизајниран соодветно да ги оддели камерата и објективот за да можете лесно да пристапите до она што го need.

Главните карактеристики

Color:
Black / Grey / Blue ( inner Red )
Material:
Waterproof Oxford
M Size:
45*26*16CM( H*L*W)
M Weight:
795g
S Size:
38*22*16CM( H*L*W)
S Weight:
685g
Type:
Sling / Shoulder Bag
Style:
Causal / Travel / Photography
Special:
fit for trolley
Comes with:
Rain Cover
Trolley:
Optional
Position for tripod:
Yes
Package Include:
1*camera bag:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Избор на клиент