Infuseu 2 пакет есенцијално масло дифузер Анксиозен ѓердани за жени тинејџерски девојки мали ароматераписки накит сет, 24 инчен ланец на змии
Новак

Infuseu 2 пакет есенцијално масло дифузер Анксиозен ѓердани за жени тинејџерски девојки мали ароматераписки накит сет, 24 инчен ланец на

DEN 3.00

Во достапна форма

❤ Те сакам на Месечината и назад - отворете го шкафчето, ќе ги најдете овие зборови врежани внатре : „Те сакам до Месечината и назад“ Тоа е убав подарок за изненадување да се изрази loveубов и ectionубов. ❤ Моден дизајн со два тона - совршена прекрасна комбинација на сребрени и златни тонови, со повеќебојни влошки за полнење, можете да ја замените бојата според вашиот фустан или расположение. Секој ден е толку убав и шарен. ❤ Корисен комплет за накит - ароматерапијата може да биде смирувачка, возбудлива, па дури и заздравување. ❤ Како да се користи - Отворете го шкафчето за дифузер на арома, ставете една почувствувана подлога во шкафчето, капе 1-3 капки од вашите омилени есенцијални масла на подлогата и затворете го шкафчето, уживајте во вашиот личен дифузер. ❤ 2 пакувања ѓердани : Премиум сребрен позлатен бакар. Тоа е убав подарок за изненадување да се изрази loveубов и ectionубов. ❤ Моден дизајн со два тона - совршена прекрасна комбинација на сребрени и златни тонови, со разнобојни влошки за полнење, можете да ја замените бојата според вашиот фустан или расположение. Секој ден е така Убава и шарена. ❤ Корисен комплет за накит - ароматерапијата може да биде смирувачка, воздигнувачка, па дури и заздравување. Подлога, и затворете го шкафчето, уживајте во вашиот личен дифузер. ❤ 2 пакувања ѓердани : Премиум сребрен позлатен бакар. 2 Пакувајте ги ароматерапијата есенцијални масла дифузер приврзоци ѓердани за жени девојки ДВЕ тона накит ✿ Инфузиу бренд : значи да ве внесеме со убавина и мирис. Тоа е компанија за накит се фокусира на дизајнирање, производство и продажба на есенцијални есенцијални нафта за секој што сака здравје и убавина. Нашите главни производи се накит за ароматерапија. Може да најдете дека нашите стилови се повеќе од вашата фантазија, тоа е затоа што имаме моќен тим за дизајнер да го фатиме она што го сакате пред вас. Значи, засилете ја моќта на вашето есенцијално масло со нашите додатоци за множење сега.

Главните карактеристики

Избор на клиент