Уникатен Дизајн Хималаја Коноп Ранец Мал Ранец Хипи Ранец Фестивал Ранец Пешачење Ранец Фер ТРГОВИЈА Рачно изработени Со Љубов.
Новак

Уникатен Дизајн Хималаја Коноп Ранец Мал Ранец Хипи Ранец Фестивал Ранец Пешачење Ранец Фер ТРГОВИЈА Рачно изработени Со Љубов.

DEN 3.00

Во достапна форма

100% Природни ТХЦ Слободен Хималаја Коноп Ткаенина зашиени од талентирани занаетчии Во Хималаја Спектар На Непал Поддржете ги сиромашните непалски заедници со вашето купување. Рачно перење или Машинско перење во ладна вода. Двојно Зашиени со најквалитетен Коноп Од Хималаја и двоен патент со целосно прилагодливи ремени за рамо една големина одговара на сите. Димензии : 14 "х 10" х 6.5 " инчи / 36 х 25 х 16 см опремен е за лаптоп од 13 инчи. Тоа е Мини Мал Ранец, а не обичен Ранец. Совршен за секојдневна употреба содржи приспособен џеб за вашиот паричник, Мобилен Телефон, Таблет, Клуч, Додатоци вклучува Џеб Против Кражба за скапоцености и богатства. Оваа торба има повеќе намени може да се користи за патување, јога, фестивал, пешачење и излети. Рачно Изработени Во Хималаите од 100% Хималаја Чист коноп. Фер Трговија Направени. Увезени од хималајскиот опсег На Непал. Во Хималаја Рачно изработени ние сме познати по создавањето на модерни мини коноп ранци кои сега се достапни во изобилство на дизајн и бои. Нашиот мини ранец со разнобоен ацтечки дезен е изработен од еколошка природна рачно ткаена коноп и памучна ткаенина и прекрасно е рачно изработен Во Непал, тие се квалитетни и овој ранец има се што ви треба. Нема да најдете повисок квалитет на друго место.

Главните карактеристики

Избор на клиент