6 Пара Дрвени Стапчиња За Јадење Во Јапонски Стил Домашен Ресторан Против Лизгање Стапчиња За Јадење Декори За Забави Во Домаќинството
Новак

6 Пара Дрвени Стапчиња За Јадење Во Јапонски Стил Домашен Ресторан Против Лизгање Стапчиња За Јадење Декори За Забави Во Домаќинството

DEN 252.16

Во достапна форма

За 2022 година : Одлични Јапонски карактеристики, генијалност, наследување класици Квалитетни Производи : Погодни за дома, ресторан, хотел и други прилики. Уникатен Дизајн : Еднократно, безбедно, еколошки и санитарно. НАСЕКАДЕ ВО СЕКОЕ време : изработка, без бруси, чувство на допир од прва класа. АКО НАЈДОБРИОТ ПРОИЗВОД не работи добро за вас, ве молиме контактирајте не и подготвени да обезбедите подобро решение за ВАШЕТО! Сите ваши прашања ќе бидат одговорени во рок од 285 часа!. Описизбирање на премиум дрвен материјал за обработка, секој детал од него беше прецизно полиран. Стапчињата за јадење се меки, полни и мазни, без бруси и нежни за рацете. Овие 6 пара стапчиња за јадење ви носат здрава средина за исхрана.Карактеристики-Материјал : Дрво-Големина : 26. 67во-избираме врвен дрвен материјал, кој е и издржлив долго време користејќи.- изработка, без бруси, првокласно чувство на допир.

Главните карактеристики

Избор на клиент