Пулски пулс пулс безжичен вакуум w/пол сет - Голем капацитет на остатоци и брзо чистење на бездушно чистење на базени со базени, рачен чистач за полнење базен за песо
Новак

Пулски пулс пулс безжичен вакуум w/пол сет - Голем капацитет на остатоци и брзо чистење на бездушно чистење на базени со базени, рачен

DEN 3039.84

Во достапна форма

Погодно чистење безжично : Совршено за брзо и лесно чистење во топла када или бањата и базен Не се потребни црева или жици. Време на извршување : Пулсот со напојување со литиум јонска батерија е дизајниран да работи до 45 минути. Наполнување за 4 часа. Фаќајте повеќе нечистотија : XL остатоци од комора фаќа различни остатоци; Ornонци, гранчиња, лисја, нечистотија, песок и тиња во вграден и над земјата базени. Брзо ослободување : Единствената комора за остатоци од канистер користи врска со рачката со двојна камера што го олеснува празнењето на комората за остатоци помеѓу чистењето. Што е вклучено : 7,5 "вакуумска глава w/четка за меки брадавици, млазница на аголот на пукнатината, wallиден полнач, (1) повеќеслојни филтерски кеси за филтрирање на Xtreme, вклучена е четири парчиња пол-сет (45" должина).

Главните карактеристики

Избор на клиент