SouliGo iPhone 14 Плус Случај, Телефон Случај iPhone 14 Плус, Тенок Силиконски Заштитен Држач За Прстен Мека Гумена Хибридна Хард Браник Заштита Од Удари Слатки Девојки Жени Мо
Новак

SouliGo iPhone 14 Плус Случај, Телефон Случај iPhone 14 Плус, Тенок Силиконски Заштитен Држач За Прстен Мека Гумена Хибридна Хард Браник

DEN 127.84

Во достапна форма

€®i Phone 14 Плус Телефонска Футрола Xouligo тешка отпорна на удари i Phone 14 Плус телефонска кутија компатибилна со 6,7-Инчен i Phone 14 ПЛУС 2022 Ослободување САМО, не е компатибилен СО другите верзии на мобилни телефони €®Дизајн На Држач За Прстен За Прстен ● вграден држач За ротирачки прстен од 360°, цврст држач за удар и практичен магнетски држач за автомобил, го прави одличен бонус кога гледате филм, време на лице или само треба да го имате телефонот во режим на пејзаж. Qw Заштитата На фотоапаратот Има подигната усна ја штити камерата од гребнатини и сите карактеристики на копчињата и исечоците се таму каде што треба да бидат, оставајќи доволно простор околу исечоците и пристаништата за лесно поврзување. (Без заштитник на екранот). €®Добар Рачен Зафат® неговото цврсто вклопување и не го прави вашиот i Phone 14 плус 6,7" премногу дебел, го олеснува сфаќањето на телефонот без да падне, добивајќи зафат "loveубовна рачка" за да оди со него. €_Одлични Подароци Со тенок и лесен дизајн, ја одржува оригиналната форма на вашиот i Phone 14 плус 2022 година, покажувајќи ја убавината на вашиот телефон додека нуди пристојна заштита. Совршен подарок за девојки, жени и пријатели за Роденден, Ден На Благодарноста, Божиќ итн. €®i Phone 14 Плус Телефонска Футрола Xouligo тешка отпорна на удари i Phone 14 Плус телефонска кутија компатибилна со 6,7-Инчен i Phone 14 ПЛУС 2022 Ослободување САМО, не е компатибилен СО другите верзии на мобилни телефони. €®Дизајн На Држач За Прстен За Прстен ● вграден држач За ротирачки прстен од 360°, цврст држач за удар и практичен магнетски држач за автомобил, го прави одличен бонус кога гледате филм, време на лице или само треба да го имате телефонот во режим на пејзаж.

Главните карактеристики

Избор на клиент