QGHXO Бенд За Garmin Vivofit Џуниор 3, Мека Силиконски Замена Часовник Ремен За Garmin Vivofit Џуниор 3 Фитнес Тракер, Мали, Големи
Новак

QGHXO Бенд За Garmin Vivofit Џуниор 3, Мека Силиконски Замена Часовник Ремен За Garmin Vivofit Џуниор 3 Фитнес Тракер, Мали, Големи

DEN 239.84

Во достапна форма

Персонализиран Вашиот Фитнес Тракер Гармин Вивофит Џуниор 3 Со оваа рафинирана лента за замена на зглобот Мала големина : 5,5-7,5 инчи [140мм-191мм], Голема големина : 5,5-8,7 инчи [140мм-220мм]. Погоден За Гармин Вивофит Џуниор 3. Замена Бендови Само! Гармин уредот НЕ е вклучен. Никогаш не губете Го Вашиот Гармин Вивофит Џуниор 3. Лесна и директна инсталација и отстранување. Лесен и удобен, идеален за деца. Квалитетен материјал. Нема чуден мирис, безопасен за луѓето. Прилагодено за компатибилност дизајниран за вашиот скапоцен Фитнес Тракер Гармин Вивофит Џуниор 3, Овој Спортски Бенд Гармин Часовник има комбинација на функционалност и стил. Водич За големина Мала големина : 5,5-7,5 инчи [140мм-191мм], Голема големина : 5,5-8,7 инчи [140мм-220мм]. Ве Молиме внимателно измерете ја големината на вашиот зглоб пред да изберете лента со соодветна големина. Карактеристичен Материјал : Силикон.

Главните карактеристики

Избор на клиент