960 парчиња Марамчиња За Нокти Без Влакненца Отстранувач На Памучни Влошки За Натопување На Акрилен гел лак За Нокти Со Диспензерот За Шишиња Со Пумпа и 1 Туркач На К?
Новак

960 парчиња Марамчиња За Нокти Без Влакненца Отстранувач На Памучни Влошки За Натопување На Акрилен гел лак За Нокти Со Диспензерот

DEN 569.60

Во достапна форма

Шишето со испакнатини може да ја прилагоди количината на течност, работата со марамчиња за нокти и туркач за кутикули ви помага поефикасно Не можам да го апсорбирам производот за кратко време значи помалку губење на вашиот скапоцен лак кога уметноста на ноктите.Долго време со полски отстранувач ќе има подобар ефект. Може да го отстрани вишокот остатоци пред да ги исправи грешките. Не оставајте влакна и влакна. Големина на обвивки за нокти : 2 х 2 инчи/ 5 х 5 см (Приближно).Изработени од чисто природно памучно влакно. Безбеден за секој чувствителен шајка. Повеќе функција - исчистете ги четките за нокти, отстранувајќи го вишокот производ за нокти и така натаму. Нема да меша течности со прашок за натопи. 960 парчиња Без Влакненца Марамчиња За Нокти Отстранувач На Памучни Влошки За Натопување На Акрилен гел лак За Нокти со Диспензерот За Шишиња Со Пумпа и 1 Туркач На Кутикулите Тбестмакс.

Главните карактеристики

Избор на клиент