Џиало 6.25 Зачукуваше Модерен Сад Од Нерѓосувачки Челик Ревер во Сребро
Новак

Џиало 6.25 Зачукуваше Модерен Сад Од Нерѓосувачки Челик Ревер во Сребро

DEN 550.40

Во достапна форма

Лесна нега од нерѓосувачки челик Заврши : Сребро. Зачукуван дизајн со подножје. Предложено миење раце за долг живот. Донесете луксузен хотел дома. Лесна нега од нерѓосувачки челик. Заврши : Сребро. Зачукуван дизајн со подножје. Предложено миење раце за долг живот. Донесете луксузен хотел дома. Џиало Зачукуваше Ревер Боул : 6. Овој Сад Во Стилот На Ревер има бројни намени од сервирање храна, цветни аранжмани или украсен сад за акцент. Доаѓа во четири големини за повеќекратна употреба. Може да се користи како трофеј.Карактеристики : - Лесна нега од нерѓосувачки челик-Финиш : дизајн Со Сребрен Чекан со подножје за нозе - Предложено миење раце за долг живот - Донесете хотелски луксузен дом - прекрасно парче декор за домот.Спецификации : - Димензии На Производот : 7 "H x 3.5" W x 7 " D-Тежина На Производот : 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент