Бетмен Ноќ Акција Обликувани Воки Токи За Деца СТ2-01082 | Безбедна и Флексибилна Антена, Опсег од 1000 стапки, Прекинувач За Напојување Лесен За Употреба, Клип За Ремен, ?
Новак

Бетмен Ноќ Акција Обликувани Воки Токи За Деца СТ2-01082 | Безбедна и Флексибилна Антена, Опсег од 1000 стапки, Прекинувач За Напојување Лесен

DEN 206.40

Во достапна форма

УНИКАТНИ ТОКИ ТОКИ : Токи Токи Обликувани Од Бетмен за деца му даваат на вашето дете најдобри детски играчки за секој аспирантен криминалец, што ги прави совршени за игри со операција на суперхерои и игри на отворено за деца 8-12 Нашите едноставни за употреба детски играчки на отворено се лесни за подигање и употреба без претходно знаење, што ги прави совршени играчки за 5-годишни момчиња и играчки за 5-годишни девојчиња. Бетмен двонасочните радија се забавни детски играчки на отворено за двор и внатрешна употреба што можат да ја подобрат секоја сесија за играње!. ЗАБАВА БЕТМЕН ИГРАЧКИ : Нашите бетмен деца токи токи се девојка и момче играчки кои одат заедно одлично со сите активности на отворено за деца 8-12. Со силни антени и опсег од 1000 стапки, нашиот воки токи долг дострел и издржливост ги прави совршени играчки за девојчиња и момчиња за ловечки игри и други активности на отворено за деца. Нашите играчки за момчиња и девојчиња, исто така, можат да се користат како забавни детски играчки за шпионски опрема за секој млад детектив кој сака да додаде лесно за употреба 2 насочно радио во нивниот комплет за шпионирање. СОЛИДНА ОПРЕМА на ОТВОРЕНО : Ви Требаат надворешни играчки за деца на возраст од 8-12 години кои сакаат истражување, кампување и активности на отворено? Нашите токи токи за бетмен ви даваат одлична опрема за кампување за деца и армиски играчки, што ги прави едни од најразновидните играчки за супер херои за момчиња и девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент