ЈСМАСЕР Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Двослојна Козметичка Кеса, Мултифункционална Торба За Шминка ЗА Складирање Стп Кожна Торба За Шминка Со Р?
Новак

ЈСМАСЕР Козметичка Торба За Патување Со Голем Капацитет, Двослојна Козметичка Кеса, Мултифункционална Торба За Шминка ЗА Складирање

DEN 367.84

Во достапна форма

●Водоотпорни Преносни Кожни Чанти За Шминка ● Отвора рамна торба за шминка со повеќеслоен дизајн/двослоен за да ги собере сите потребни алатки за шминка и шминка Повеќеслојната класификација може да се изврши на уреден начин. Пу Кожна Чанта За Шминка ● чантата За Шминка Со рачка и делител е изработена од мека ФВ кожна ткаенина, силната дебелина ја прави чантата потрајна и лесна за чистење, специјална водоотпорна површина за да спречи навлажнување на внатрешните производи. ●Козметичка Торба За Патување со голем Капацитет ● Двослојната козметичка кеса е повеќе тродимензионална и поудобна за носење. На отворањето на торбата за шминка внатре е вметната челична жица, што може да ја направи чантата повеќе тродимензионална и поудобна за носење, тоа е добра патна торба за шминка. ●Удобна и Издржлива Рачка ● Пренослив и лесен дизајн со рачка. Патентот на дизајнот за отворање патни торби за шминка е разумен,лесен за ракување и многу практична торбичка за патент.

Главните карактеристики

Избор на клиент