Тежок Статив, Видео Статив Со Камера Со Алуминиумска Двојна Цевка Со Течна Глава 74,4 инчи, Максимално Вчитување 17,6 ФУНТИ, За Камерата За Камера На Камерата Канон Ник?
Новак

Тежок Статив, Видео Статив Со Камера Со Алуминиумска Двојна Цевка Со Течна Глава 74,4 инчи, Максимално Вчитување 17,6 ФУНТИ,

DEN 2.67

Во достапна форма

€®Професионален Видео Статив_ висока цврстина алуминиумска легура близнак цевка и 75мм сад база обезбеди подобра стабилност поддржува 17,6 фунтиДизајн за професионална побарувачка за снимање видео. €®Систем за брза Инсталација ● Режимот за инсталација Со Притискање ја прави камерата фиксирана за 1 секунда.Копчето за заклучување е дизајнирано на левата страна на главата на топката, што ја прави операцијата поудобна. €®Професионална Глава На Течност ● професионална поддршка за хидраулично амортизирање мазно панирање од 360° и + 90° / -70° навалување .Стандардна плоча за брзо ослободување од 1/4" со вградени шестоаголни копчиња ја прави инсталацијата на камерата поефикасна. €●Лесно Поставување И Пакување Qumanized цевка флип систем за заклучување, заклучување и лабава е поудобно и брзо.Флип заклучување направи пати побрзо. €_Карактеристики на производот & 730-Дена Гаранција ● опсег На Навалување : -70°до + 90° опсег на Тава : 360 ° 75mm Дијаметар На Топката прилагодлива висина : 33.

Главните карактеристики

Избор на клиент