Рок Риба FP2000MSY Мов Даб Камо Риболов Ракавици, Прсти, сол &засилувач; Свежа Вода, Аква, Контурирана Дланка Со Силиконски Зафат, Големи
Новак

Рок Риба FP2000MSY Мов Даб Камо Риболов Ракавици, Прсти, сол &засилувач; Свежа Вода, Аква, Контурирана Дланка Со Силиконски Зафат, Големи

DEN 351.84

Во достапна форма

КАМО РИБОЛОВНИ РАКАВИЦИ : Мамката и виткањето никогаш не било полесно со овие удобни ракавици што се вклопуваат со водата; бидете скриени од која било далечина и на кое било ниво на светлина, рибите никогаш нема да знаат дека сте таму ОДЛИЧНО ДРЖЕЊЕ и ФЛЕКСИБИЛНОСТ : Силиконската дланка овозможува подобро држење за држење риба; дизајнот Без Прсти и еластичен ви овозможува да се движите со широк спектар на движења. ЗАШТИТНО : Останете подолго на отворено со Ув Заштита ДО 50+; Заштитете од абење со дланка и показалец отпорна на триење. ПРАКТИЧНО : машинско перење за почиста употреба и побезбедна храна; прстот се повлекува за лесно и брзо вклучување/исклучување. ГОЛЕМИНА ГОЛЕМА : Точна големина и удобно вклопување. РАКАВИЦИТЕ ЗА РИБИ ОД КАРПИ се специјално дизајнирани да им помогнат на љубителите на риболовот да го фатат тој улов! Сега е достапен во Брендот #1 Камо во САД, Мовлив Даб, ракавици ОД КАРПЕСТИ РИБИ се подобри од кога било. Мовливите Дабови Елементи Моделот Агуа користи природни елементи и слоеви на повеќенасочни слики за активно да го наруши вашиот преглед, правејќи ве практично невидливи на кое било растојание, во кој било светлосен спектар.

Главните карактеристики

Избор на клиент