Веб камера, 1080p Веб Камера Со МИКРОФОН HD 110-Степен Агол На Гледање, Бучава Поништување Веб Камера Со Капакот На Приватноста, USB КОМПЈУТЕР Веб Камера приклучок &засилу?
Новак

Веб камера, 1080p Веб Камера Со МИКРОФОН HD 110-Степен Агол На Гледање, Бучава Поништување Веб Камера Со Капакот На Приватноста, USB КОМПЈУТЕР

DEN 2.67

Во достапна форма

Full HD Веб Камера 1080 P : Full HD Веб Камера 1080 P обезбедува поголема јасност видео повик, стриминг, конференции, Максимална Резолуција до 1920 x 1080 пиксели никогаш не пропуштајте никакви детали Имаат корист Од H. 264 компресија, можете да добиете побрзо, неспокојот HD видео искуства.Компјутерската веб-камера автоматски ја прилагодува бојата и осветленоста за природно осветлување, така што секогаш изгледате најдобро на веб-камерата дури и при слаба светлина. €Лесен За Поставување t употреба, спречување на шпионирање од веб хакери. Чувајте ја приватноста и понудете безбедност за personal и компании. Во меѓувреме, заштитете ја веб-камерата на вашиот компјутер од гребнатини, удари и дамки. Quotible со мулти-систем : Погоден за мејнстрим софтвер que : Разноврсна usb-камера 1080p за игри, блогирање, конференции и пренос Во Живо, широко работи Со Windows 10, Windows 7/8, Windows 2000, Windows XP , Mac Os X, ANDROID TV, итн, Компатибилен Со Skype, OBS, Ти Цевка, Facebook, Твитер, Twitch. ●Веб Камера Со Широк Екран Од 110 Степени Со МИКРОФОН : овој вграден дигитален стерео Микрофон со Автоматско Намалување на Бучавата, што го прави звукот почист и појасен, подигнете го гласот дури и на растојание од 10 стапки. Веб-Камерата За лаптоп со фиксен фокус снима видео со висок дефект под широк агол До 110 степени, Совршено За пренос во живо, вебинари, видео конференции итн. 1080 P USB веб камера со аудио. 1080p веб камера има исклучителен изглед, мазна видео, јасен квалитет на сликата,.Веб-камерата е лесна инсталација и приклучување и играње. Спецификации : Тип : Веб Камерматеријал : ABSDSP Чип : Сензор За Слика Без Возач : OVSENSORLens : Стаклена Леќа Со Супериорен Квалитет Динамичка Резолуција : 1920*1080frame Стапка : 30fps Interface : USB 2.0 Карактеристики : Приклучок И Репродукција, Со Микрофон, Пакетот За Снимање Видео Вклучува : 1 x Веб Камера1 x Прирачник За Корисник : Q Ако не можете да пристапите До Windows 10s преинсталиран Skype Со ОВАА ВЕБ-КАМЕРА Од 1080p, Ве Молиме Одете На Официјалната Веб-Страница На Skype За Да Ја Преземете Најновата Десктоп Верзија.

Главните карактеристики

Избор на клиент