12 Пакувајте Шишиња За Капење Есенцијално Масло 120мл Тркалезно Бостонско Празно Килибарно Шише Што Може Да Се Полни Со Стаклена Капалка [ Бесплатна Инка Од Нерѓосув?
Новак

12 Пакувајте Шишиња За Капење Есенцијално Масло 120мл Тркалезно Бостонско Празно Килибарно Шише Што Може Да Се Полни Со Стаклена

DEN 207.84

Во достапна форма

Секое шише е дизајнирано од високо квалитетно стакло кое е отпорно на корозија, мазно, анти-шок и генерално издржливо за да можете да добиете максимална вредност за парите на долг рок Лесно и практично чувајте секаков вид течен производ (или за personal или деловни цели) - од етерични масла до раствори за чистење, спрејови и парфеми!. Треба да го носите вашиот омилен мирис за употреба во движење, или вашето најдобро есенцијално масло за да можете да го користите на кое било место? Нашите шишиња се цврсто затворени за да избегнат протекување и дизајнирани за погодност при патување. Препакувајте, наполнете или чувајте повеќе од вашиот производ во едно шише. Секое шише во нашето пакување има капацитет од 4 МЛ, служејќи како подобра алтернатива на пакувањата со шишиња од 2 мл и 1 мл. Крајна Заштита на Вашите Етерични Масла : - ако ви е тешко да ги чувате есенцијалните масла во заштитни шишиња. Не повеќе! Шишињата со капалка за есенцијално масло од најлеа ја штитат вашата течност од УВ зраци со издржлива стаклена конструкција. Издржливо Високо Квалитетно Стакло : нашите стаклени шишиња со капки се специјално дизајнирани со високо квалитетно стакло кое е отпорно на корозија, мазно, против шок и генерално издржливо за да можете да добиете максимална вредност за парите. Лесен за носење : со нашето лесно за носење шише со капалка за масло можете да го носите вашиот омилен мирис или есенцијално масло со вас кога патувате. Секое шише со капалка доаѓа со кохезивен дизајн на капаче што може да ви помогне безбедно да го транспортирате секое шише во вашата чанта или кој било вид торба со многу минимален ризик од истурање. Висококвалитетни Шишиња За Капење : овој пакет со висококвалитетни стаклени шишиња во боја на килибар со капки има добар капацитет. Тоа е подобра алтернатива за сите пластични шишиња. Овој пакет е дизајниран за personal, бизниси, салони или бањи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Клаудпанк
Новак
Клаудпанк
Во достапна форма
DEN 1.67
Вреднување на стоката: