Hiscus 12 парчиња акварела масло четка за повеќекратни четки за бои четка за четка за уметност и материјали за сликање четки за четки -четки за четки -четки за четки -чет
Новак

Hiscus 12 парчиња акварела масло четка за повеќекратни четки за бои четка за четка за уметност и материјали за сликање четки за четки -четки

DEN 294.24

Во достапна форма

Боја : светло сива Пакетот вклучува : 12 парчиња x четка за боја Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Потекло : Кина на копното. Боја : светло сива. Пакетот вклучува : 12 парчиња x четка за боја Само горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимањето на светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см. Потекло : Кина на копното. 12 парчиња четка за боење со акварел масло, мултифункционална боја четка за четки за уметност и сликарство за слики, четки за четки за уметност, висококвалитетна уметничка четка за најлонски материјал со бел дрвен бездем : 6 # (19мм), 8 # (14мм), 2 # (12мм), 3/4 # (22мм), 1/4 # (19мм), 0/5 # (10мм) Секоја четка е помеѓу 17,5-22 см во должина од рачката до Tip Can да се користи за гуаче, акрилик, акварел и висок квалитет .

Главните карактеристики

Избор на клиент