8GB Турбо Класа 6 Microsdhc Мемориска Картичка. Голема Брзина За Samsung Instinct HD M850 M800 S30 Доаѓа со бесплатен SD И USB Адаптери. Доживотна Гаранција.
Новак

8GB Турбо Класа 6 Microsdhc Мемориска Картичка. Голема Брзина За Samsung Instinct HD M850 M800 S30 Доаѓа со бесплатен SD И USB

DEN 1.00

Во достапна форма

8 GB Микро Картичка Класа 6 Производител Тим Група + Слободен ГОЛЕМА Брзина USB читач Само 10% од големината на стандардната SD картичка. Вграден Код За Корекција На Грешки (ECC) за откривање и исправување на грешките во преносот. Поддржува Заштита На Содржината за Медиуми За Снимање (КПРМ). Доживотна Гаранција.

Главните карактеристики

Избор на клиент